Припинено поруку – рішення від 19.07.17


Припинено поруку – рішення від 19.07.17 24.07.2017

Припинено поруку – рішення від 19.07.17

19.07.2017 р. Печерський районний суд м. Києва підтвердив правову позицію юристів ТОВ «КПД», щодо припинення відносин поручительства згідно договору поруки укладеного з АТ «Дельта Банк».

Рішення19_07_19.jpg

Підставою задоволення позовних вимог, став пропуск Кредитором 6-ти місячного терміну на пред’явлення банком позову до Поручителя з моменту направлення вимоги Позичальнику щодо повернення всієї суми боргу.

Вказана правова позиція цілком узгоджується з численними правовими висновками Верховного Суду України що до припинення поручительства на підставі ч. 4 ст.559 ЦК України .

ВАЖЛИВО! Просимо звернути увагу Позичальників і Поручителів на необхідність надання належної правової оцінки всім без виключення документам, що пов’язані з процесом обслуговування кредитної заборгованості (додаткові угоди, листи, пропозиції, вимоги, звернення, тощо). Хибним є переконання про достатність лише кредитного договору для встановлення повного обсягу правовідносин, що виникли.

Застереження для Поручителів: Поручитель, як солідарний боржник, несе такий же обсяг відповідальності за невиконання умов Кредитного договору що і Позичальник, і відповідає всім наявним майном.

Порада учасникам кредитних відноси: проаналізуйте умови договорів, тексти листів, повідомлень, вимог, на предмет внесення Кредитором змін в умови Кредитного договору. Можливо, в подальшому, це дасть Вам змогу побудувати належну позицію в процесі повернення кредиту.

Будь в курсі, Ваш КПД.Возврат к списку