Новини

Новини Кредитного Майдану

ВРУ 6 жовтня прийняла антирейдерський закон ВРУ 6 жовтня прийняла антирейдерський закон
6 жовтня внесені зміни в Закон про держреєстрацію прав на нерухоме майно та їх обтяжень, Кримінальний кодекс доповнено новою статтею 191-1 «Підробка документів, які подаються для проведення державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень»

Постанови та правові позиції ВСУ, що стосуються іпотеки (вересень 2016р.) Постанови та правові позиції ВСУ, що стосуються іпотеки (вересень 2016р.)

  • Договір про задоволення вимог іпотекодержателя або відповідне застереження в іпотечному договорі, що передбачає передачу іпотекодержателю права власності, є правовою підставою для реєстрації права власності іпотекодержателя на нерухоме майно
  • Суди не повинні розглядали зняття обтяження на спірне майно як підставу для припинення іпотеки та ототожнювати ці поняття, оскільки обтяження тягне за собою лише обмеження права розпорядження майном та інш

Мониторинг наличия судебного производства Мониторинг наличия судебного производства

У вас есть кредит и вы некоторое время нарушаете график выплат по кредиту и, возможно, уже ведете вялотекущие переговоры с банком.

Банк заинтересован взыскать с заемщика кредит, который не выплачивается и имеет право подать на вас в суд.

Суди після 30 вересня 2016р. Що нового? Суди після 30 вересня 2016р. Що нового?

30 вересня 2016р. одночасно зі змінами до Конституції України щодо правосуддя набирає чинності нова редакція Закону "Про судоустрій і статус суддів" (Верховною Радою прийнята 2 червня.) Що нового?

Боротьба з захопленням майна та бізнесу Боротьба з захопленням майна та бізнесу
08.09.16 на засіданні Кабінет Міністрів ухвалив розроблену Мін’юстом постанову, якою зобов’язав нотаріусів та інших суб’єктів реєстрації перевіряти судові рішення на можливість підробки перед вчиненням реєстраційних дій.

Борги: «чорний список» прикордонників Борги: «чорний список» прикордонників

Відповідно до п. 4 ст. 20 Закону України «Про Державну прикордонну службу України» до повноважень названої служби належить право не пропускати через державний кордон осіб, яким за мотивованим письмовим рішенням суду та правоохоронних органів не дозволяється в'їзд в Україну або тимчасово обмежено право виїзду. Які підстави для попадання в "чорний список"?

Отримання Інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно Отримання Інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

Новини для власників нерухомості від Міністерство юстиції України: CМС-повідомлення, повертаються паперові бланки Новини для власників нерухомості від Міністерство юстиції України: CМС-повідомлення, повертаються паперові бланки
09.08.16 в ході прес-конференції про ці зміни повідомила перший заступник Міністра юстиції Наталія Севостьянова та Заступник Міністра юстиції Павло Мороз.

«Цей сервіс є вимогою сьогодення. Він потрібен як бізнесу так і пересічним громадянам. Нам важливо, щоб кожен громадянин був спокійним за свою власність, адже приватна власність – це одна з основ будь-якої держави», - зауважила Наталія Севостьянова.

За її словами, нині вже розроблено та завершується тестування відповідного програмного забезпечення, аби у вересні сервіс був повністю готовий до запровадження.

Прощення (анулювання) боргу - податки Прощення (анулювання) боргу - податки
Лист від 01.08.16: Державна фіскальна служба України розглянула звернення щодо оподаткування доходу у вигляді основної суми боргу (кредиту) платника податку, прощеного (анульованого) кредитором за його самостійним рішенням, не пов'язаним з процедурою банкрутства, до закінчення строку позовної давності, що відповідь надається згідно з нормами Кодексу, які діяли у 2015 році.

ВССУ дозволив банку не повідомляти про заборгованість по кредиту!!! ВССУ дозволив банку не повідомляти про заборгованість по кредиту!!!
Укрсиббанк звернувся до суду з позовом до позичальника, у якому просив суд стягнути кредитну заборгованість. Суд першої інстанції вказав на те, що згідно умов самого кредитного договору, боржник мав бути повідомлений банком про наявність заборгованості, проте не отримував такого повідомлення, отже у позивача не виникло таке право. Апеляційний суд прийшов до висновку, що даною умовою договору можна знехтувати, оскільки законодавством передбачено право банку у разі невиконання умови кредитного договору вимагати повернення всього кредиту. До ВССУ було подано касаційну скаргу.