Новини

Новини Кредитного Майдану

Альтернативный закон 400-1 Альтернативный закон 400-1
Ярослава Авраменко: Альтернативный законопроект 4004-1 на заседании  Комисии по валютным кредитам при Общественном совете при НБУ (18.02.2016) поддержали большинством голосов! Мои правки и комментарии выкладываю на своей странице и прошу считать их моей официальной позицией.Альтернативный законопроект 4004-1 по моему мнению лучше для заёмщиков, чем 4004. Но он тоже нуждается в доработке.

Реструктуризація зобов'язань громадян України за кредитами в іноземній валюті: новий проект уже в Раді Реструктуризація зобов'язань громадян України за кредитами в іноземній валюті: новий проект уже в Раді
Важливо! 03/02/2016 до ВРУ подано 2 законопроекти, що стосуються реструктуризації зобов'язань громадян України за кредитами в іноземній валюті, що отримані на придбання єдиного житла (іпотечні кредити).

З 1 січня 2016р. ставки судового збору змінюються. З 1 січня 2016р. ставки судового збору змінюються.
З 01 січня 2016 року відповідно до Закону України "Про судовий збір" та Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" ставки судового збору змінюються.Судовий збір справляється у відповідному розмірі від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.

Приятные новости под елочку Приятные новости под елочку
Самые светлые и искренние поздравления с Новым годом и Рождеством христовым!!! от КПД и  новости по банкам Аваль и Укрсиб.

С Новым годом! С Новым годом!
С Новым годом и Рождеством! Пусть ветер перемен унесет все отжившее, унылое, не работающее, лишенное вдохновения в пространство забвения.С новыми нас перспективами, дорогами, мечтами, убеждениями, помыслами, словами  и действиями!
Ваш КПД.

Позиція Громадської ради щодо нового законопроекту про реструктуризацію споживчих кредитів в іноземній валюті, розробленого банками – найбільшими іпотекодержателями та НАБУ Позиція Громадської ради щодо нового законопроекту про реструктуризацію споживчих кредитів в іноземній валюті, розробленого банками – найбільшими іпотекодержателями та НАБУ

27 жовтня 2015 року відбулося чергове засідання Громадської ради при Національному банку України (далі – Громадська рада). Зважаючи на те, що питання реструктуризації споживчих кредитів в іноземній валюті на сьогодні є актуальним та залишається невирішеним, в черговий раз першим питанням порядку денного засідання був розгляд концепції нового законопроекту про реструктуризацію споживчих кредитів в іноземній валюті, розроблений банками – найбільшими іпотекодержателями та Незалежною асоціацією банків України (далі – НАБУ).


Заочні рішення: тільки без паніки Заочні рішення: тільки без паніки
Заочні рішення все частіше приймаються судами у справах банк - позичальник.

Мое (личное!) мнение по поводу нового законопроекта НАБУ Мое (личное!) мнение по поводу нового законопроекта НАБУ
06/10,/15 НАБУ розмістили Відкрите звернення щодо підтримки проекту Закону України "Про реструктуризацію зобов'язань громадян України за кредитами в іноземній валюті, що отримані на придбання єдиного житла (іпотечні кредити)". Текст звернення

Національний банк прийняв рішення відкликати банківську ліцензію та ліквідувати ПАТ "Дельта Банк" Національний банк прийняв рішення відкликати банківську ліцензію та ліквідувати ПАТ "Дельта Банк"
Національний банк України 02 жовтня 2015 року за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб ухвалив рішення №664 про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПАТ "Дельта банк".

Август - сентябрь 2015 – бум в подаче исков о взыскании задолженности Август - сентябрь 2015 – бум в подаче исков о взыскании задолженности
В конце лета практически все банки подали тысячи исков о взыскании задолженности по кредитам, и не только по валютным, гривневым заемщикам тоже досталось. Подавали по всем – и тем, кто не платит годами, и тем – у кого 1-2 месяца просрочки. И все больше заемщиков получали письма счастья с повестками из суда. И очень часто – досудебное требование, иск и повестка приходили с разницей в пару дней (хотя это грубое нарушение сроков, закрепленных законодательно).