Записи

Записи

СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!! ОДЕССА!!! ВНИМАНИЕ!!!! Все кто едет и может поехать в Киев 03.06.2014 года запись по телефону (0487989012, Алена (0979466744)! Возможен вариант 206 грн. туда обратно!! Мы должны там быть!!!Звоните сегодня, сейчас, !!!!!!!!!!

СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!
ОДЕССА!!! ВНИМАНИЕ!!!!
Все кто едет и может поехать в Киев 03.06.2014 года запись по телефону (0487989012, Алена (0979466744)! Возможен вариант 206 грн. туда обратно!!
Мы должны там быть!!!Звоните сегодня, сейчас, !!!!!!!!!!

внимательно изучить текст законопроекта №4895-1 от 22.05.2014г. депутата Опанащеко

Срочно всем заёмщикам. Просьба  внимательно изучить текст законопроекта №4895-1 от 22.05.2014г. депутата Опанащеко.Этот закон наряду с 4895 тоже зарегистрирован в Верховной Раде. Это очередная кабала для заёмщиков. В нём нет чёткого курса пересчёта  задолженности по валютному кредиту.Это позволяет банкам устанавливать курс на своё усмотрение.

телеканалы - освещение митинга

Сегодня отправил письма на телеканалы, где описал проблемы валютных кредитов в Украине и последние события в связи с этим.Попросил организовать обсуждение этого вопроса.
Просьба активных участников Кредитного Майдана от себя, своими словами, написать такие же письма. Надо привлечь интерес телеканалов к нашей проблеме и пополнит наши ряды теми, кто еще не знает о нас, о наших требованиях.

пропоную акцію яку може підтримати може кожен позичальник дизтанційно і нікуди не їдучи

Шановні друзі підтримувати під ВР звичайно потрібно,але паралельно пропоную акцію яку може підтримати може кожен позичальник дизтанційно і нікуди не їдучи ,а особливо ті активісти які не можуть чи не хочуть виходячи з власної ситуації .
1 Об"явити бойкот \попереджувальний\ на 2 місяці сплати валютних кредитів,чи платити якусь символічну суму.
2. Скласти реєстр учасників акції .
3. Надати реєстр в цифрах і по якому банку без Індетифікації учасників голові нбу.
   Після цього всім разом не заплатити.
Хай порахують що їм буде вигідніше зависання грошей на не визначений термін ,соціальний вибух- чи піти на зустріч.
Вважаю до акції зможуть приєднатися нові люди,які не готові виходити на акції.
Затрати кожного з учасників виражені пенею,штрафами і тд. співрозмірні з поїздкою в Київ для не місцевих.
Таким чином приєднаються ті люди які не хочуть псувати стосунки з банком ,але хочуть підтримати. В соціальних мережах достатньо людей ,які підтримають бойкот за умови розповсюдження.
Акцію можна повторити декілька разів в різних форматах.
Я не закликаю не платити ,я закликаю відстояти свої права і заплатити ті суми на які ми розраховували!  
Вносьте пропозиції долучайте людей , а телебачення саме прийде!

Все варианты банков и их шевеления не будут учитывать наши интересы - им на нас плевать с высокой колокольни,

Все варианты банков и их шевеления не будут учитывать наши интересы - им на нас плевать с высокой колокольни, главное чтоб продолжали платить, вот и выдумывают якобы "супер выгодные" варианты, а в итоге продолжают тихоноько зарабатывать. Надо ехать под ВР на пикет и заставить депутатов принять наш законопроэкт и точка!!! Хватит пить с нас кровушку!!!  Пора  делиться рисками - мы уже очень давно готовы !!! А если не примут - одновременно прекратить все выплаты по валютным кредитам без исклочения, обязательно всем вместе и каждому!!! Тогда, я так думаю, нас таки услышат, а если нет - собираем автопокрышки и вперед!!!

Здолбунівчани прийняли участь у кредитному майдані

http://zdolbunivcity.net/zdolbunivchany-pryjnyaly-uchast-u-kredytnomu-majdani/
29  травня о 10 ранку  перед будівлею Верховної Ради  України було заплановано і проведено мітинг валютних позичальників. Громадяни вимагають прийняття Закону України “Про переведення кредитних зобов’язань з іноземної валюти в національну”, який раз і на завжди вирішить проблеми валютних позичальників.
Євгеній Жуков, активіст ГО “Правдива країна”:
- Вимоги наші чіткі і зрозумілі: мораторій на відчуження майна і перерахунок валютних кредитів  по курсу на момент видачі кредиту. Наше основне завдання – знаходити таких людей, які постраждали у 2008, 2009, 2010 роках. Нас держава зробила злочинцями і ми потребуємо не допомоги, а щоб нас не обкрадали і не обманювали.
Прийняли участь в акції позичальники Рівного і Здолбунова. Ось що розповів координатор здолбунівчан п.Валерій:
З Рівненщини нас було багато – цілий автобус людей. Це велика проблема. Ми ж цивілізовані люди, скористались легальними кредитами, платили по них, але ні наші зарплати ні наші підприємницькі доходи не зростають в таких прогресіях як курс валюти. І не наша діяльність спричинила цей рост, тому ми і вимагаємо не перетворювати кредитних позичальників на валютних заручників.
В заході прийняли участь і народні депутати які вийшли до нас, проте це лише початок справи. продовження 3 червня і ми знову закликаємо всіх долучитись до нашої спільної акції.
03.06.2014 о 09:00 біля Верховної Ради України Всеукраїнський мітинг проти свавілля банків!
ДОПОМОЖЕМО ДЕПУТАТАМ ПРИЙНЯТИ НАШ ЗАКОН - Закон про переведення кредитних зобов’язань з іноземної валюти в національну
СКАЖЕМО «НІ» ВАЛЮТНОМУ РАБСТВУ!!!

Основні тези проекту закону№ 4895 від 16.05.2014 року:
  • перевести валютні кредити у національну валюту по курсу НБУ на момент підписання кредитного договору без будь-яких додаткових комісій і штрафних санкцій;
  • домогтись нарахування фіксованих процентів по кредитам на рівні країн ЄС, але в будь-якому випадку не вище тих, які існували до моменту переведення валютних кредитів у гривню;
  • ввести мораторій на звернення стягнення на майно позичальників та поручителів, списати всі штрафні санкції.
Наше МАЙБУТНЄ в НАШИХ РУКАХ!!!!
Наші координати у Києві: 050 448 13 16 (МТС) Олександр 067 402 13 39 (Київстар) Тетяна 067 72 72 182 (Київстар) Андрій  у Рівному  098-0201477 Олег, у Здолбунові 067-6007208 Валерій

Полтава проти свавілля банків

http://vpoltave.pl.ua/read/novost/id/200197969/Poltava-proti-svavillya-bankivПід такими гаслами у Києві пройшов "Кредитний Майдан".

29.05.14 жителі міста Полтави та області взяли активну участь у четвертому мітингу на захист прав громадян від свавілля банків, який був організований створеним ними ГО «Правдива Країна». 25 наших земляків, які взяли валютні кредити для купівлі єдиного житла для своєї сім’ї, або авто економ класу, об’єднали свої зусилля більш ніж з 2000 учасниками з майже усіх областей України за підтримку Закону, поданого народним депутатом України Миколою Рудьковським. Поки що це найчисельніший мітинг валютних позичальників в Україні, але ця велика маса людей – краплина у морі 7 мільйонів українців, які знаходяться в кайданках валютного рабства.
Така ситуація спровокована девальвацією національної валюти, що обумовлено неефективною політичною, економічною та соціальною політикою керівництва країни за останні 7 років. Падіння гривні відносно долара США за період 2007 – травень 2014рр становить більш ніж 150%, тобто це означає зростання суми платежу до банку за валютними кредитами у 2,5 рази у гривні у порівнянні з 2007 роком.
Мітинг проходив у м. Києві біля будівлі Верховної Ради. Учасники заходу звернулися до депутатів Верховної Ради з конкретними вимогами, які викладені у проекті Закону України №4895 від :
- перевести всі валютні кредити в гривню за курсом на день підписання договору зі збереженням фіксованої відсоткової ставки;
- ввести тимчасовий мораторій на відчуження заставного майна по валютним кредитам на період врегулювання даного питання;
- обмеження відповідальності за кредитом фізичної особи предметом застави;
- списання всіх штрафних санкцій до врегулювання питання, внесення змін у Податковий кодекс стосовно оподаткування прощеного боргу.
Скандування та заклики до депутатів, щоб вони звернули увагу на цю проблему змінювались виступами учасників мітингу, які торкали душу. Мати-одиначку з Києва виселяють з квартири з двома неповнолітніми дітьми, хоча за сім років вона вже сплатила банку суму рівну вартості 1,5 квартири, але погашення самої вартості житла склало лише 10% від усіх сплачених грошей, всі інші кошти – це відсотки за користування кредитом. На сьогодні, вона втратила роботу та чоловіка, залишилася з двома дітьми сам-на-сам з юристами банку, колекторськими службами та бездіяльною владою з корумпованою судовою системою. В якій ситуації повинна була опинитися мати, коли вона замість прогулянки з дітьми у прохолодному парку, розважання їх на гойдалках, привела їх на мітинг під палючим сонцем за боротьбу не тільки за свої права, але й за подальшу долю синів, одному з яких 2 роки, другому 7 місяців? Чи таку країну ми хотіли б бачити? Це питання задавали валютні позичальники депутатам. На початку мітингу до людей вийшов автор закону, який повинен захистити їх права Микола Рудьковський. Він підтримав ідею мітингу, пообіцяв зробити все, що в його силах, щоб загітувати депутатів прийняти даний Закон в цілому.
Також до учасників акції виходили інші Народні депутати, представники різних політичних сил. Всі були згодні, що проблема валютних кредитів зараз постала, як ніколи гостро, але багато хто говорив, що в Парламенті існує «банкіське лоббі», які будуть стояти на тому, що переведення таких кредитів у національну валюту загрожує краху банківської системи України. Але в дійсності це не так, бо основними кредиторами є іноземні банки, які отримували гроші від своїх Європейських власників під 0,5 – 3% річних у валюті, а видавали кредити населенню під 10 – 15% річних! Таким чином, за період з 2005 року (початку активної фази кредитування) при такій різниці у відсотках, ці фінансові установи отримали надприбутки, які можуть покрити двічі існуючу сьогодні різницю у курсі валют при переведенні їх у гривню. Найбільш на цьому наполягав лідер однієї з партій, яка сьогодні має дуже високі політичні рейтинги. Віталій Кличко взагалі не хотів виходити до учасників мітингу, хоча його позиція людям вже була відома і всі хотіли почути аргументи. Чому провідні економісти, спеціалісти банківської справи з європейською освітою, не профінансовані банкірами, які консультували активістів не бачать фінансового колапсу для банків після прийняття цього закону з перерахунком у гривню по курсу на дату підписання кредитного договору, а політики цим аргументують свою незгоду голосувати за нього? Постає питання, чи заради цього тисячі людей покинули свої домівки та сім’ї задля того, щоб вибороти краще життя для України, перезавантажити систему влади, захистити права громадян? Чи заради того Небесна сотня віддала своє життя, щоб обрані народом депутати, в руках яких знаходяться судьби та життя простих людей захищали тих, хто відбирає останнє, хто отримує надприбутки на їх біді? Учасників мітингу підтримали й майданівці, які виборювали право громадян України на гідне життя, мир та щастя в рідній країні ціною свого життя та здоров’я.
Незважаючи на багато незгодних серед депутатів зі змістом вимог мітингувальників, люди не розходились і домоглись створення тимчасової комісії в Верховній Раді  за участю активістів для доопрацювання, погодження з НБУ та винесення на голосування Закона «Про переведення валютних кредитів у гривню» з урахуванням умов учасників мітингу. Окрім цього, було домовлено окремо проголосувати Закон про тимчасову заборону відчуження заставного майна по валютним кредитам до врегулювання всіх питань. Це була невелика, але перемога простих людей над системою! Але постає питання, чи можна вірити нашим обранцям? Чи готові, наприклад, Народні депутати від Полтавської області, які входять до різних політичних сил твердо заявити, що вони незаперечно підтримають Закон №4895 з урахуванням всіх вимог позичальників на голосуванні 03.06.14 або 05.06.14 у Верховній Раді? Люди пообіцяли приїхати обов’язково в цей день, щоб народні депутати відчували ще більшу відповідальність, коли натискатимуть кнопку на пульті для голосування, кажуть, що наступного разу їх буде ще більше.
Поживемо-побачимо! Слава Україні!

Винничане СРОЧНО кто может ехать 03.06.14 на митинг звоните на т. 067-37-01-706 (Павел), будем заказывать транспорт, нужно составить список. Не будьте пассивными присоединяйтесь.

Винничане СРОЧНО кто может ехать 03.06.14 на митинг звоните на т. 067-37-01-706 (Павел), будем заказывать транспорт, нужно составить список. Не будьте пассивными присоединяйтесь.

Я обще думаю, что с 2009 по сегодняшний день банки умышлено в зговоре поддерживали завышенные процентные ставки в гривнах на потребительские кредиты и ипотеки (25-50%), для того чтоби люди не переводили свои валютные обязательства в гривну, чем самим держ

Я обще думаю, что с 2009 по сегодняшний день банки умышлено в зговоре поддерживали завышенные процентные ставки в гривнах на потребительские кредиты и ипотеки (25-50%), для того чтоби люди не переводили свои валютные обязательства в гривну, чем самим держать нас (вечных рабов) на крючке валютного кредита с процентными ставками на момент заключения договора. Плюс какой ущерб нанесли экономике, которая напрямую зависит от кредитования, а проценты были непосильны. Я думаю если наши усилия обвенчаются успехом и кредиты переведут в гривну, у банков исчезнет смысл держать высокие проценты по кредитам, и начнется честная борьба за новых клиентов, с нормальными условиями. По этому отмена валютных кредитов должно дать толчок и для экономики.

Вы читали закон №4895-1 от 22.05.2014г. депутата Опанащеко? - это развод полный, который не решит проблемы заемщиков и не защитит нас. СРОЧНО ОЗНАКОМЬТЕСЬ, чтобы нас не развели, как котиков. http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=50982

Вы читали закон №4895-1 от 22.05.2014г. депутата Опанащеко? - это развод полный, который не решит проблемы заемщиков и не защитит нас. СРОЧНО ОЗНАКОМЬТЕСЬ, чтобы нас не развели, как котиков.
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=50982