Записи

Записи

Доброго дня..Маю доларовий кредит в Аваль банку з 2008 року,справно платила поки могла..з 13го року була не вспромозі платити,банк на домовленість не йшов.Був суд 16.10.14 присудив задовільнили позов банку і сплатити суму в повному обсязі,так як такої мож

Доброго дня..Маю доларовий кредит в Аваль банку з 2008 року,справно платила поки могла..з 13го року була не вспромозі платити,банк на домовленість не йшов.Був суд 16.10.14 присудив задовільнили позов банку і сплатити суму в повному обсязі,так як такої можливості в мене не має і заставне майно(квартира) в якій я проживаю з приписаним в ній неповнолітнім сином є єдине майно яке я маю,то сплати не робила і до цього дня ніяких контактів з банком не мала.
В літку приходили з виконавчої служби з приставником банку Аваль описувати майно,..зараз плачу в виконавчу службу 500грн що місяця, але банк грозить виселенням.
Чи може бути застосоване виселення з квартири,маючи приписаним неповнолітнім сином і що в моїй ситуації може бути?чи підлягає мій випадок під закон скасування договору з строком давності 3 років?...суд був 14року

Свідок НТН випуск 19:00 за 9 листопада 2018 року Блок 19:20-24:00 присвячений закону про відновлення кредитування.

Свідок НТН випуск 19:00 за 9 листопада 2018 року
Блок 19:20-24:00 присвячений закону про відновлення кредитування.
Мої коментарі з приводу прийнятого закону в відео.Звертаю увагу на те, що:

 "- Банки можуть самостійно змінювати плаваючу процентну ставку і  зобов'язані повідомити позичальника або поручителя вже по факту.
- Термін позовної давності для поручителя збільшився до 3-х років.
- Встановлено чіткі вимоги для іпотечної застереження, щоб Позичальник не міг її оскаржити.
 - Наявність обтяжень третіх осіб, які з'явилися після оформлення  іпотеки, не заважають переоформленню права власності за  іпотекодержателем.
- Банкам дали доступ до багатьох реєстрів.
-  Закон вступає в силу 04.02.19, але поширюється на ті договори і  правовідносини, які існували до його прийняття. Наприклад, якщо договір  поруки був укладений в 2008 році, але проблеми з виконанням кредитних  зобов'язань з'явилися після прийняття цього закону до поручителя будуть  застосовувати норми цього закону."

Приняли Кодекс о банкротстве!!! Мораторий отменен!

"В середине 2019 года (в момент вступления в силу Кодекса) стартует  пятилетний период льготных условий реструктуризации долгов. Первое  условие — валютные кредиты конвертируются в гривну по курсу НБУ на день  открытия дела о неплатежеспособности физлица. То есть будет применяться  рыночный валютный курс, а не условные 5,05 грн/$, что изначально  требовали заемщики.

«В требования обеспеченного кредитора не включаются штрафные санкции  и пеня. Признанные хозяйственным судом требования обеспеченного  кредитора погашаются должником в размере рыночной стоимости квартиры или  жилого дома, который обеспечивает требования кредитора», — зачитал  Андрей Иванчук. Рыночную стоимость определит оценщик, выбранный  кредитором. Остаток долга, который превышает стоимость недвижимости,  подлежит списанию лишь «после полного выполнения обязательств должником  по реструктуризированным обязательствам».

Прописаны и другие условия реструктуризации. Если общая площадь  квартиры не превышает 60 кв. м (или не более 13,65 кв. м жилой площади  на каждого члена семьи должника) или общая площадь жилого дома —  не более 120 кв. м, то процентная ставка по такому плану  реструктуризации устанавливается на уровне украинского индекса ставок  по 12-месячным депозитам физических лиц (UIRD), увеличенному на 1 п.п.  «План реструктуризации заключается на 15 лет, если иное не согласовано  сторонами», — говорится в Кодексе. Текущее значение индекса UIRD  составляет 15,36%. Если площадь недвижимости больше, то «процентная  ставка по плану реструктуризации устанавливается на уровне украинского  индекса ставок по 12-месячным депозитам физических лиц (UIRD),  увеличенному на 3 п.п.», а план реструктуризации заключается всего  на 10 лет.

При этом должник и обеспеченный кредитор могут договориться  установить в плане реструктуризации или в мировом соглашении другие  условия и порядок погашения требований обеспеченного кредитора,  «но только те, которые не хуже для интересов должника».

Банкиры считают предложенные депутатами ставки более чем  привлекательными для заемщиков. «Текущие ставки по гривневой ипотеке  составляют 19-24%, таким образом, предложенные депутатами ставки  в 15-16% — это уже ниже рыночных.

Подробнее: https://www.capital.ua/ru/publication/120011-valyutnykh-zaemschikov-zastavyat-zaplatit-bankam#ixzz5UjyitJtE

Вказали недостовірні відомості про майнові права неповнолітньої дитини при зключенні іпотечного договору, тоді ця ігформація для вас.

26 вересня 2018 року Верховний Суд досліджував питання позовних вимог батьків неповнолітньої дитини про визнання іпотеки недійсною з підстав порушення майнових прав останньої.

Важливо-

по – перше: неправдиве повідомлення батьками, які є одночасно законними представниками неповнолітньої або малолітньої особи, про відсутність прав дитини на майно, яке передається в іпотеку, не може бути підставою для визнання іпотеки недійсною за позовом батьків, які зловживали своїми правами законних представників дитини;

по – друге: суд не наділений повноваженням звертати стягнення на предмет іпотеки шляхом визнання права власності на нього за іпотекодержателем.

https://yaizakon.com.ua/priznanie-ipoteki-nedejstvitelnoj-po-osnovaniyam-narusheniya-prav-rebenka/


"МОЯ БОРЬБА (или история одного рейдерства)"

История от первого лица.

 "Банк Аваль -  задолженность уже менее 100 000 грн. Прошло немало  судебных заседаний, волокит, нервотрепок и т.д,, По решениям суда,  переговоров с ДВС Соломенского района, нашли промежуточный компромисс,  "примусове стягнення" со всех видов доходов... ВП №  52455006. Около  года шло "примусове стягнення" и тут летом началось,". Вся история с  подробностями, документами и фото ниже в посте "МОЯ БОРЬБА (или история  одного рейдерства)"

https://smertvorogam.blogspot.com/2018/10/blog-post.html?m=1

Правові висновки Верховного Суду у справах про банкрутство за серпень 2018 року. За посиланням нижче роз'яснення по кожному пункту.

1.  Особа, яка має до боржника кредиторські вимоги, набуває саме  процесуального статусу конкурсного (заставного) кредитора з правом на  апеляційне та касаційне оскарження судових рішень, які визначають права  та обов'язки учасників провадження у справі про банкрутство, після  звернення із заявою із кредиторськими вимогами у справі про банкрутство,  розгляду такої заяви судом та визнання його вимог до боржника  господарським судом з прийняттям відповідного рішення та доведення  порушення його прав оскаржуваним рішенням.
(постанова від 08.08.2018 у справі № 24-7/210-05-8241)
 2. Забезпечені кредитори набувають статусу учасника провадження у  справі про банкрутство з моменту порушення такого провадження, а відтак,  набувають і процесуальне право на подання відповідних заяв у справі.
(постанова від 16.08.2018 у справі № 916/1950/16)
 3. Встановлення наявності у боржника майна його складу і обсягу  дозволить суду на стадії розгляду заяви про порушення справи про  банкрутство з підстав того, що існує загроза неплатоспроможності,  встановити чи дійсно задоволення вимог одного або кількох кредиторів  призведе до неможливості виконання грошових зобов'язань боржника в  повному обсязі перед іншими кредиторами.
(постанова від 09.08.2018 у справі № 910/22788/15)
 4. Скасування судом касаційної інстанції ухвали суду апеляційної  інстанції про зупинення провадження у справі не є безумовною підставою  для відводу (самовідводу) складу колегії суддів, який її приймав, навіть  під час подальшого апеляційного перегляду оскарженої ухвали суду першої  інстанції в частині розгляду кредиторських вимог одного з конкурсних  кредиторів.
(постанова від 21.08.2018 у справі № 01/1494 (14-01/1494)
 5. Погашені вимоги – це припинені грошові зобов'язання, відтак,  відсутність цивільно-правового зв'язку у правовідносинах між боржником і  кредитором; обмеження на внесення змін до реєстру вимог кредиторів,  слід розглядати в контексті мети його затвердження та цілей визначених  ЗУ "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його  банкрутом", з дотриманням принципу, за яким не можна витлумачити одну  норму Закону таким чином, що її застосування призведе до нівелювання  інших його положень або ж створить конфлікт між нормами.
(постанова від 21.08.2018 у справі № 01/1494 (14-01/1494)
 6. Право кредитодавця нараховувати передбачені договором проценти за  кредитом припиняється після спливу визначеного договором строку  кредитування чи у разі пред’явлення до позичальника вимоги згідно з ч. 2  ст. 1050 ЦК України.
(постанова від 08.08.2018 у справі № 4/5025/1437/11)
 7.  Введення господарським судом процедури санації у справі про  банкрутство є переважним поряд із застосуванням щодо боржника  ліквідаційної процедури.
(постанова від 15.08.2018 у справі № 18/257)
 8. Принцип безсумнівної повноти дій ліквідатора полягає в тому, що  кредитор повинен обґрунтовувати, що саме не вчинив ліквідатор і як це  вплинуло на результат формування ліквідаційної маси.
(постанова від 08.08.2018 у справі № 916/2465/13)
 9. У випадку, коли оплата послуг арбітражного керуючого здійснюється не  за рахунок коштів, одержаних від продажу майна боржника, чи коштів,  одержаних у результаті виробничої діяльності боржника, то така оплата  повинна здійснюватись за рахунок коштів кредиторів, виходячи із принципу  пропорційності їх грошовим вимогам.
(постанова від 01.08.2018 у справі № 912/1783/16)
 10.  Мирова угода у справі про банкрутство одночасно є судовою  процедурою у справі про банкрутство та цивільно-правовою угодою  (правочином), оскільки є домовленістю між боржником і кредиторами.
(постанова від 15.08.2018 у справі № 922/4366/16)
 11. Відсутність у боржника майна, достатнього для покриття судових  витрат, виключає можливість здійснення судом провадження у справі про  його банкрутство в силу імперативних приписів ч. 4 ст. 11 ЗУ "Про  відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
(постанова від 01.08.2018 у справі № 911/3540/17)
 12. Перевірка фінансово-господарської діяльності підприємства, що  ліквідується, є обов'язковою складовою ліквідаційної процедури, тому  обов'язок ліквідатора надати всі необхідні для проведення такої  перевірки документи, є безумовним. (постанова від 16.08.2018 у справі №  915/1490/16)
http://reyestr.court.gov.ua/Review/76000721
https://www.facebook.com/notes/%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%85%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%B9-%D1%81%D1%83%D0%B4/%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D0%B2%D1%96-%D0%B2%D0%B8%D1%81%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BA%D0%B8-%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%85%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D1%81%D1%83%D0%B4%D1%83-%D1%83-%D1%81%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D1%85-%D0%BF%D1%80%D0%BE-%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D1%80%D1%83%D1%82%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE-%D0%B7%D0%B0-%D1%81%D0%B5%D1%80%D0%BF%D0%B5%D0%BD%D1%8C-2018-%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83/319982878776604/

"Сегодня мы наконец получили долгожданную свободу от кредитного рабства!!!"

Анна Аницкая: "Всем добрый вечер, сегодня  мы наконец получили долгожданную свободу от кредитного рабства!!!

Очень  хочу выразить большую  благодарность Ярослава Авраменко,  за её индивидуальный подход, за мудрое и приемлемое решение  в оценке  кредита, за то, что она просто Человек. Огромное  СПАСИБО  Федоровой  Светлане за то, что на протяжении  всего времени  была с нами,  консультировала, помогала информацией, за её  сердечность и доброту.  Спасибо  ВСЕМ кто нам помогал!!! Мы благодарны  судьбе, что выбрали   именно  вас...Всем добрый вечер, сегодня  мы наконец получили  долгожданную свободу от кредитного рабства!!! Очень  хочу выразить  большую  благодарность Ярославле Авраменко, за её индивидуальный подход,  за мудрое и приемлемое решение  в оценке кредита, за то, что она  простоЧеловек. Огромное  СПАСИБО  Федоровой Светлане, за то что на  протяжении  всего времени  была с нами, консультировала, помогала  информацией, за её  сердечность и доброту. Спасибо  ВСЕМ кто нам  помогал!!! Мы благодарны  судьбе, что выбрали  именно  вас (КПД)..."

Позиція Великої палати ВС щодо виконавчого напису, що не підлягає виконанню

"Обтяжувач, який ініціює звернення стягнення на предмет  забезпечувального обтяження, зобов’язаний до початку процедури  зареєструвати в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна (далі –  Реєстр) відомості про звернення стягнення на предмет застави.

 Така вимога узгоджується із ч. 1 ст. 27 спеціального закону, згідно з  якою обтяжувач, який має намір звернути стягнення на предмет  забезпечувального обтяження в позасудовому порядку, зобов’язаний  надіслати боржнику та іншим обтяжувачам  письмове повідомлення про порушення забезпеченого обтяженням  зобов’язання. Повідомлення надсилається одночасно з реєстрацією в  Реєстрі відомостей про звернення стягнення на предмет забезпечувального  обтяження.

Вказані вимоги є  імперативними і не залежать від розсуду стягувача. Ухилення від  надсилання боржнику такого повідомлення, реєстрації в Реєстрі  відомостей, а також недотримання 30-денного строку з моменту реєстрації є  порушеннями, зважаючи на які нотаріус не може вчинити виконавчий напис  про звернення стягнення на предмет застави."

https://www.facebook.com/supremecourt.ua/photos/a.113951749379719/314371709337721/?type=3&th...

Банку Форвард грозит банкротство

Банку Форвард грозит банкротство

облікова ставка НБУ буде 18, кредити здорожчають..."Національний банк дотримується політики інфляційного таргетування - робить все, щоб зростання цін залишалося у прогнозованому діапазоні. Саме для цього НБУ підвищує вартість грошей в економіці (облікову ставку). Через неї в першу чергу зростає ставка, під яку кредитують самі банки. Гроші дорожчають, сповільнюється кредитування, знижується попит, що стримує зростання цін."

https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/business-and-finance/bankivska-revolyutsiya-yak-kardinalne...